MORI FAMË NGA JUSTIN BIEBER/ Modelja e njohur lidhet me garuesin e famshëm të “Formula 1” (FOTO) – AlpeGossip
MORI FAMË NGA JUSTIN BIEBER/ Modelja  e njohur lidhet me garuesin e famshëm të “Formula 1” (FOTO)

MORI FAMË NGA JUSTIN BIEBER/ Modelja e njohur lidhet me garuesin e famshëm të “Formula 1” (FOTO)

Modelja Cindy Kimberly është bërë e njohur pasi Justin Bieber publikoi një foto të sajën në Instagram në vitin 2015-të.

Së fundmi, përflitet se ajo është në lidhje dashurie me garuesin e famshëm të Formula 1, Lewis Hamilton. Dyshja janë parë së bashku duke udhëtuar për në Barcelonë me një xhet privat.

Shumica prej njerëzve janë të mendimit që gjithçka ka arritur në jetë modelja, është falë këngëtarit Bieber, pasi sipas tyre është ai i cili e njohu me botën.

Rikujtojmë se i dashuri aktual i Cindy Kimberly, Lewis Hamilton, në vitin 2015-të i ka dhënë fund lidhjes së tij 8-vjeçare me Nicole Scherzinger.

Ndërkohë, gjatë këtyre 4 viteve të fundit, përflitet që 34-vjeçari ka pasur romanca me modelet, Barbara Palvin, Winnie Harlow dhe Kendall Jenner. Po ashtu me këngëtaret Rihanna, Nicki Minaj dhe Rita Ora.