Leonardo DiCaprio feston 44-vjetorin e lindjes mes VIP-ave (FOTO) - AlpeGossip
Leonardo DiCaprio feston 44-vjetorin e lindjes mes VIP-ave (FOTO)

Leonardo DiCaprio feston 44-vjetorin e lindjes mes VIP-ave (FOTO)

Leonardo DiCaprio ka festuar 44-vjetorin e lindjes mes miqve më të mirë dhe personazheve publikë më të njohur. Sipas ‘People’ festa është bërë në një ambient privat që njihet për pjesëmarrjen e VIP-ave, në Los Angeles.

Mes të ftuarve të parë që mbërritën ishte Beyonce dhe Jay-Z, ndërsa Jennifer Aniston ishte e pranishme me dy miq.

Gjithashtu Gwenyth Paltrow u pa në ambientet e festës private me bashkëshortin e saj. Aktori i njohur tashmë mban në kurriz 44 vite jetë, por mbetet seksi dhe i adhuruar nga femrat.