Genta Gjalpi KUNJOS VIP-at: Bëjnë sikur s’kanë qenë të lidhura, ndërkohë i di dhe listën… – AlpeGossip
Genta Gjalpi KUNJOS VIP-at: Bëjnë sikur s’kanë qenë të lidhura, ndërkohë i di dhe listën…

Genta Gjalpi KUNJOS VIP-at: Bëjnë sikur s’kanë qenë të lidhura, ndërkohë i di dhe listën…

Ajo është një nga personazhet më të komentuara në mediat online. Genta Gjalpi e ftuar në programin e fundjavës ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi tregoi se është mërzitur shumë me atë çfarë kanë shkruajtur së fundmi për të, sidomos familjarët. Gjatë bisedës për jetën e saj personale ajo pranon se është në një lidhje dhe shprehet e kënaqur që partneri nuk lexon portalet se do ishte mërzitur edhe ai po njësoj. Kur Ermali e pyet për lidhjen e saj ajo thotë:

‘Sot është turp të thuash nuk kam të dashur. Jo si disa që vijnë ketu e thone s’kemi. Ndërkohe unë u di edhe listën(qesh). Po jam në një lidhje’.