POZON ME TË KUQE/ Fansat i kujtojnë Luanës ish-të dashurin: Si e Adrianit (FOTO) - AlpeGossip
POZON ME TË KUQE/ Fansat i kujtojnë Luanës ish-të dashurin: Si e Adrianit (FOTO)

POZON ME TË KUQE/ Fansat i kujtojnë Luanës ish-të dashurin: Si e Adrianit (FOTO)

Luana Vjollca dhe Adrian Gaxha janë nja nga çiftet më të përfolur të shoëbizit shqiptar, që vazhdojnë të përfliten së bashku edhe pse kanë shumë vite që janë ndarë. Secili prej tyre ka vazhduar jetën por fansat nuk harrojnë lehtë.

Ditën e sotme moderatorja ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku hsihet e veshur me të kuqe, e kombinuar ehd eme sfondin me të njëtën ngjyrë. “E kuqe si dashuria që kam për ju,”– shkruan Luana krahas fotos.

Kaq u desh dhe fansta kanë filluar t’i kujtojnë moderatores ish-të dashurin, këngëtarin Adrian Gaxha. “E kuqe si ‘Ngjyra e kuqe’ e Adrianit,”– shkruan njëri prej tyre. “Kot se ka bere ai tjetri kengen “ngjyra e kuqe”.Je nje Dive e vertete, Diva Shqiptare,”- shkruan një tjetër.