Adel Lami i paska IDETË E QARTA: Që unë do të bëhem KRYEMINISTRE kjo është e… (VIDEO) – AlpeGossip
Adel Lami i paska IDETË E QARTA: Që unë do të bëhem KRYEMINISTRE kjo është e… (VIDEO)

Adel Lami i paska IDETË E QARTA: Që unë do të bëhem KRYEMINISTRE kjo është e… (VIDEO)

Balerina Adel Lami me të cilën ju u njohët edhe më mirë këtë sezon të “Dancing with the stars” ku ajo kërceu krah Niko Komanit, duket se të ardhmen e saj do t’ja dedikojë një tjetër pasioni.

Në një intervistë për “Thumb” këtë javë, Adela teksa është shprehur se kjo është intervista e saj e fundit në Shqipëri përpara largimit për në SHBA, ka treguar se duke qenë se ajo ka përfunduar studimet për “Shkenca Politike” do të shkojë të realizojë një Master të mirë në SHBA dhe në Shqipëri mund të kthehet vetëm për të hedhur kanditurën e saj për kryeministre të vendit.

“Që unë do bëhem 4 vite kryeministre kjo është e sigurtë” – thotë duke qeshur Adel, ndërkohë që ka zgjedhur dhe konsulentët e saj të cilët janë pedagogët Ermal Hasimja dhe Fatos Tarifa e sigurisht e ëma e saj e cila e këshillon për çdo gjë./Blitz