GJOKSIN JASHTË DHE E GJAKOSUR/ Ja si u maskua Rike Roci për halloween (FOTO) – AlpeGossip
GJOKSIN JASHTË DHE E GJAKOSUR/ Ja si u maskua Rike Roci për halloween (FOTO)

GJOKSIN JASHTË DHE E GJAKOSUR/ Ja si u maskua Rike Roci për halloween (FOTO)

Pas pjesëmarrjes në spektaklin “Big Brother”, Rike Roçi është një ndër personazhet më të komentuar në botën e showbizit.

Ajo ka zgjedhur të provokojë për festën më të frikshme. E lyer me ngjyrë të kuqe dhe me fustanin ku tregon më shumë seç duhet  Rikja ka ndezur sërish rrjetin.