Lëviz në rrugë me makinë 500 mijë euroshe, kush është djali i biznesmenit që po “ngre peshë” Tiranën? (FOTO) – AlpeGossip
Lëviz në rrugë me makinë 500 mijë euroshe, kush është djali i biznesmenit që po “ngre peshë” Tiranën? (FOTO)

Lëviz në rrugë me makinë 500 mijë euroshe, kush është djali i biznesmenit që po “ngre peshë” Tiranën? (FOTO)

Andi Geci është i biri i biznesmenit të fuqishëm Rame Geci.
I ati i cili shënon një pasuri prej 100 milion dollarësh është pronari i 15-katëshit dhe firmës së ndërtimit “Geci” sh.p.k.

Ai njihet si shqiptari i katërt më i pasur në vend dhe pasuria e tij është një “perandori”.

Geci Junior ka në pronësi një automjet të tipit të fundit, një “bishë” që kushton miliona.

Rolls Royce Ghost, seria 2, extended wheel base (versionin 6 metrat i gjatë) dhe me një motor 6.6 L v12.

Automjeti kushton plot 500 mijë euro, thënë ndryshe gjysmë milioni euro dhe mund të themi se është makina më e shtrenjtë që ka hyrë ndonjëherë në Shqipëri.

Makinë të tillë kanë në pronësi emra të njohur të shoëbizit amerikan si reperat Jay Z, P. Diddy, French Montana, Rick Ross.

Ai është vënë në qendër të vëmendjes së faqes së njohur në Instagram “Rich Kids Tirana” për jetën luksoze dhe automjetet e shtrenjta që posedon.