Pas pozave NUDO, kujt po i premton Bleona netë të nxehta (FOTO) – AlpeGossip
Pas pozave NUDO, kujt po i premton Bleona netë të nxehta (FOTO)

Pas pozave NUDO, kujt po i premton Bleona netë të nxehta (FOTO)

Bleona është mjaft aktive kohëve të fundit nëpër rrjetet sociale
E përderisa ajo ende është beqare dhe po viziton eventet më të mëdha të muzikës në Amerikë, siç ishte Grammy, ajo nuk harron që të takohet edhe më shqiptarë.

Kështu ka bërë edhe kësaj here.

Ajo është takuar me Faton Shoshin në Neë York me të cilin ka bërë edhe fotografi.

Por, pasi postuar jë foto në Instagram, Fatoni ka shkruar poshtë fotos:

“@bleona po punojm mirë për vazhdim të nejës hahahahahaha, te paska pëlqy po me doket”.

Nuk ka vonuar shumë përgjigja e këngëtares e cila i ka kthyer përgjigje ish menaxherit të Era Istrefit.

“@fatonshoshi netë të zjarrta na presin yll!!”.

Edhe muaj më parë Bleona është parë e afërt me Fatonin, i cili për momentin është single pas ndarjes se tij nga këngëtarja Era Istrefi. /GazetaExpress/