XHENSILA MYRTEZAJ NË PRITJE TË ËMBËL/ Jep lajmin e bukur në 5-vjetorin e Ajkës – AlpeGossip
XHENSILA MYRTEZAJ NË PRITJE TË ËMBËL/ Jep lajmin e bukur në 5-vjetorin e Ajkës

XHENSILA MYRTEZAJ NË PRITJE TË ËMBËL/ Jep lajmin e bukur në 5-vjetorin e Ajkës

Në ditëlindjen e pestë të Ajkës, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku po na japin një lajm të bukur. Ata kanë realizuar një video për ditëlindjen e së voglës, me momentet e tyre më të bukura si familje. Por një moment gjatë videos ka tërhequr vëmendjen!
Besi dhe Ajka afrohen pranë barkut të Xhensilës duke e puthur e përkëdhelur.

Mos ndoshta e konfirmuan kështu lajmin për pjesëtarin e ri të familjes?!