”FUSTANI ËSHTË PËR ÇILJETËN”/ Ndjekësit kanë një shqetësim në lidhje me veshjen e Alba Hoxhës – AlpeGossip
”FUSTANI ËSHTË PËR ÇILJETËN”/ Ndjekësit kanë një shqetësim në lidhje me veshjen e Alba Hoxhës

”FUSTANI ËSHTË PËR ÇILJETËN”/ Ndjekësit kanë një shqetësim në lidhje me veshjen e Alba Hoxhës

Balerina dhe prezantuesja e motit, Alba Hoxha është shumë e komentuar në media dhe çdo e re që ka të bëjë me të përbën kuriozitet për publikun. Dje Alba martoi motrën dhe para dasmës postoi një foto në Instagram ku tregonte makeupin.

Mirëpo ndjekësit e kishin mendjen tek fustani i balerinës duke kapur një detaj. “A spot rrin shum i madh ky fustani”, shkruante një komentues. “Shum bukuroshe si gjithmon, po fustani esht per Ciljeten”, komentonte një tjetër. “Ca ka vesh kështu kjo kujt ja ka marrë borxh ndonjërës”, komentonte një ndjekës tjetër.

Madje disa e akuzuan edhe për fotoshop Albën, por në fakt e vërteta është se fustani ka një model të veçantë të cilin balerina e tregoi në foton pasardhëse.

Ndonëse nuk iu ktheu përgjigje komenteve, Alba ia mbylli gojën kritikuesve me foton ku tregonte të plotë fustanin blu me temina.