Rita Ora në gjendje jo të mirë shëndetësore, fansat të irrituar me këngëtaren shqiptare (VIDEO) – AlpeGossip
Rita Ora në gjendje jo të mirë shëndetësore, fansat të irrituar me këngëtaren shqiptare (VIDEO)

Rita Ora në gjendje jo të mirë shëndetësore, fansat të irrituar me këngëtaren shqiptare (VIDEO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora pak javë më parë nisi turin e saj “Girls”, i cili deri më tani ka qenë shumë i suksesshëm dhe biletat janë shitur shumë shpejt.

Por me sa duket jo gjithçka ka shkuar shumë mirë, pasi Rita javën e kaluar për shkak të një gjendjeje jo të mirë shëndetësore ka anuluar një koncert. Nëpërmjet një video në Twitter Rita iu ka kërkuar falje fansave të saj për koncertin që anuloi javën që lamë pas.