Luanën apo Marinën/ Cilën do zgjidhnit pasi të shikoni këto foto – AlpeGossip
Luanën apo Marinën/  Cilën do zgjidhnit pasi të shikoni këto foto

Luanën apo Marinën/ Cilën do zgjidhnit pasi të shikoni këto foto

Prej kohësh motrat Vjollca nuk ishin parë bashkë në rrjetet sociale.
Jeta e saj aktive në muzikë e ka mbajtur mjaft të angazhuar Luanën, por tashmë ato janë parë së bashku në një qendër tregëtare.

Të dyja me stile të ndryshme dhe mjaft sensuale. Është e vështirë të zgjedhësh mes tyre se cila është më sexy.