NUK DËSHIRONI TË MUNDOHENI SHUMË? Ja 8 sekrete si të vishesh si femra më “chic” në botë (FOTO) – AlpeGossip
NUK DËSHIRONI TË MUNDOHENI SHUMË? Ja 8 sekrete si të vishesh si femra më “chic” në botë (FOTO)

NUK DËSHIRONI TË MUNDOHENI SHUMË? Ja 8 sekrete si të vishesh si femra më “chic” në botë (FOTO)

Moda franceze mund të jetë misterioze dhe perfekte, por nuk është tërësisht e paarritshme.

Femrat e këtij vendi plot elegancë janë gjithmonë në krye, kur bëhet fjalë për t’u veshur pa shumë mundime.

Ka 8 rregulla të arta si ta përshtatësh stilin francez:

#1: Ikona bazë e stilit është nëna juaj.

#2: Kurdo që të jetë e nevojshme, tregoni këmbët.

#3: Vishni vetëm taka me të cilat mund të ecni.

#4: Theksojeni belin gjithmonë.

#5: Asnjëherë mos kini frikë të vishni diçka super-seksi.

#6: Gjithmonë investoni në veshjet e sipërme.

#7: Nëse vendos aksesorë, zgjidhni veshje “casual”.

#8: Vishini rrobat e fundjavës si të doni dhe kur të doni.