Do të shkriheni së qeshuri me gafën e aktores së njohur/ Ngatërron Alba Hoxhën me Albana Osmanin(FOTO) – AlpeGossip
Do të shkriheni së qeshuri me gafën e aktores së njohur/ Ngatërron Alba Hoxhën me Albana Osmanin(FOTO)

Do të shkriheni së qeshuri me gafën e aktores së njohur/ Ngatërron Alba Hoxhën me Albana Osmanin(FOTO)

Gjëra që ndodhin!

Ajo është një ndër aktoret më të njohur shqiptare dhe do ta shohim për disa javë në spektaklin “Dance Ëith Me”. Bëhet fjalë për Monika Lubonjën e cila para se të performonte ka pozuar së bashku me balerinën Alba Hoxha, foto të cilën më pas e ka publikuar në profilin e saj në Instagram.

Por aktorja ka bërë një gafë, pasi ka ngatërruar Alba Hoxhën me Albana Osmanin.

“Me yllin Albana Osmani për pak tek Dance ëith me Albania”, shkruan Monika.