Të famshmit shqiptarë që “na futën” në shtrat me ta (FOTO) – AlpeGossip
Të famshmit shqiptarë që “na futën” në shtrat me ta (FOTO)

Të famshmit shqiptarë që “na futën” në shtrat me ta (FOTO)

Keni guxuar të publikoni ndonjëherë foto nga shtrati me të brendshme, vetëm apo me të dashurin? Shumë prej nesh as nuk e mendon, për të mos kaluar më pas në fazën e publikimit.

Por shumë të famshëm na treguan se janë transparentë, me ndjekësit e tyre dhe publikimi i fotove në shtrat, në vaskë apo me të brendshme nuk është aspak problem për ta.

Vetëm Luana Vjollca u shtoi meshkujve fantazinë duke postuar një video nga shtrati i saj në një hotel në Xhamajkë, pak kohë më parë.

Nuk janë të paktë emrat e personazheve të njohur shqiptarë, që na kanë lejuar “të hymë” në shtratin e tyre. Nuk po flasim vetëm për femrat, por edhe meshkujt e njohur, kanë provokuar fansat e tyre përmes fotove gjysmë të zhveshur nga shtrati në mëngjes.

Luana Vjollca

Linda Rei

Besa Kokëdhima

 

Arilena Ari

Noizy

 

Angela Martini

Olta Gixhari

 

Anjeza Branka

Hermes Nikaj

 

Xhemi Shehu

Çiljeta Xhilaga

 

Bleona Qereti

Xhensila dhe Besi

 

Adelina Ismajli dhe partneri Vali

Kallashi

Stresi