Kush bën poza më të bukura, vajzat e showbizit në sfidë kundër njera-tjetrës? (FOTO) – AlpeGossip
Kush bën poza më të bukura, vajzat e showbizit në sfidë kundër njera-tjetrës? (FOTO)

Kush bën poza më të bukura, vajzat e showbizit në sfidë kundër njera-tjetrës? (FOTO)

Rashel Kolaneci u bë e njohur që në paraqitjen e saj të parë në emisionin ”Xing me Ermalin”. Por pas largimit nga ky emision Rasheli, filloi të mungonte edhe në rrjetet sociale.

Por tashmë ajo është kthyer. Madje plot guxim. Veshur me një body dhe xhinse , ajo ka pozuar në mënyrë provokative.

Ama fansat mesa duket se kanë pritur mirë këtë pozë të Rashelit, duke i thënë se po përpiqej të tregonte se kishte trup më me forma sesa Luana dhe Ilda Bejleri.

Por po të shohim në instagramin e vajzave të famshme, ato postojnë shpesh foto seksi ku tregojnë format e tyre trupore. Menjëherë të duket sikur mblidhen bashkë dhe thonë “kush bën poza më të bukura”.