FOTOT QË TË KËPUSIN SHPIRTIN/ Parodistët e Vlorës qajnë për humbjen e mikut të tyre – AlpeGossip
FOTOT QË TË KËPUSIN SHPIRTIN/ Parodistët e Vlorës qajnë për humbjen e mikut të tyre

FOTOT QË TË KËPUSIN SHPIRTIN/ Parodistët e Vlorës qajnë për humbjen e mikut të tyre

Sot do t’i jepet lamtumira e fundit artistit Muhamet Lika, i cili u nda nga jeta pas një ataku në zemër në moshën 65-vjeçare.

Miqtë e tij të ngushtë, me të cilët Meti ka ndarë skenën gjithnjë në karrierën e tij 40-vjeçare si aktor, e kanë pritur lajmin me shumë dhimbje.

“Newsbomb” ka publikuar sot fotot nga Vlora aty ku po i jepet sot lamtumira e fundit një prej parodistëve më të dashur të ekranit.

Lotë dhe shumë trishtim përcjellin sytë e kolegëve teksa mbahen homazhe në teatrin “Petro Marko”.

Afrim Agalliu, Agron Hamo, dhe Mane Lumani u mblodhën për të përcjellë mikun e tyre të ngushtë me dhimbje të madhe.