Mbas BUMIT të BON BON më në fund: Era Istrefi publikon këngën e re dhe është “fiksim” – AlpeGossip
Mbas BUMIT të BON BON më në fund: Era Istrefi publikon këngën e re dhe është “fiksim”

Mbas BUMIT të BON BON më në fund: Era Istrefi publikon këngën e re dhe është “fiksim”

Rreth dy vite më parë, Era Istrefi pushtoi tregun botëror muzikor me hitin e saj “Bob Bon”, që i hapi dyert drejt një karriere ndërkombëtare.

Por ndonëse ka publikuar edhe dy këngët të tjera për tregun e huaj, Era duket se është ende në kërkim të sukesit të “Bon Bon” dhe këtë duket se synon ta arrijë me këngën e saj më të re, të sapopublikuar.

Era ditën e sotme ka hedhur më në fund në treg këngën “Origami”, një këngë tepër ritmike në bashkëpunim me DJ-in e famshëm Maphorisa, i cili njihet për bashkëpunimin me Major Lazer.

Ndiqni këngën e shumëpritur