NGA ZYRA NË BAR/ Çfarë të veshim gjatë tetorit, frymëzuar nga gratë e famshme – AlpeGossip
NGA ZYRA NË BAR/ Çfarë të veshim gjatë tetorit, frymëzuar nga gratë e famshme

NGA ZYRA NË BAR/ Çfarë të veshim gjatë tetorit, frymëzuar nga gratë e famshme

Shumë prej nesh e shohin vjeshtën si periudhë perfekte për të rifreskuar garderobën dhe për t’u kthyer tek elementët klasikë. Ngjyrat e vrara, veshjet bazike të kombinuara me detaje të veçanta dhe sigurisht, kthimi tek xhaketat, kashmiri dhe çizmet!

Ndonjëherë ndodh që mund t’i kemi të gjitha brenda dollapit, por na mungon frymëzimi. Për këtë duhet thjesht të shihni të famshmet. Çfarë veshin më shumë ato gjatë kësaj periudhe?!

1. Tracee Ellis Ross

Nga zyra në bar: Çfarë të veshim gjatë tetorit,

2. Amal Clooney

Nga zyra në bar: Çfarë të veshim gjatë tetorit,

3. Elle Macpherson

Nga zyra në bar: Çfarë të veshim gjatë tetorit,

4. Naomi Campbell

Nga zyra në bar: Çfarë të veshim gjatë tetorit,

5. Katie Holmes

Nga zyra në bar: Çfarë të veshim gjatë tetorit,

6. Victoria Beckham

Nga zyra në bar: Çfarë të veshim gjatë tetorit,

7. Kate Moss

Nga zyra në bar: Çfarë të veshim gjatë tetorit,

Burimi: Who What Wear