Probleme në çift? Robert Berisha ia paska ndaluar Nora Istrefit që ta ndjekë në “Dance With Me” – AlpeGossip
Probleme në çift? Robert Berisha ia paska ndaluar Nora Istrefit që ta ndjekë në “Dance With Me”

Probleme në çift? Robert Berisha ia paska ndaluar Nora Istrefit që ta ndjekë në “Dance With Me”

Robert Berisha është bërë pjesë e spektaklit “Dance With Me” dhe siç tregon ai, kjo është hera e parë që po meret me vallëzim.

Por në vitin 2014, në spektakël konkuroi edhe bashkëshortja e tij Nora Istrefi, e cila u detyrua ta linte garën në mes pasi dha lajmin se ishte në pritje të ëmbël e së shpejti do të bëhej me vajzë.

Moderatorja e spektaklit Alketa Vejsiu e pyeti këngëtarin nëse bashkëshortja e tij e ka parë në sfidën e vallëzimit në natën e parë.

“I kam thënë të mos e shohë fare, ja kam ndaluar. Të paktën deri në natën e gjashtë” – tregoi këngëtari Robert Berisha.

Gjatë emisionit, ai premtoi se do të lërë palestrën dhe do i dedikohej vetëm kërcimit për të qënë i zoti aq sa Nora Istrefi