“NUK BESOJ SE KA GJË MË TË BUKUR…”/ Ja çfarë super dhurate i ka bërë e vogla Emi mamasë së Jonidës (FOTO) – AlpeGossip
“NUK BESOJ SE KA GJË MË TË BUKUR…”/ Ja çfarë super dhurate i ka bërë e vogla Emi mamasë së Jonidës (FOTO)

“NUK BESOJ SE KA GJË MË TË BUKUR…”/ Ja çfarë super dhurate i ka bërë e vogla Emi mamasë së Jonidës (FOTO)

Jeta për Jonida Vokshin ndryshoi totalisht, pasi ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushen e quajtur Emi

Si aktorja, ashtu edhe partneri i saj Besnik Krapi, janë dedikuar totalisht pas bebushes e cila është tashmë kuptimi i jetës së tyre.

Pas pak ditësh ajo bënë 5 muaj nga ardhja në jetë.

Ndërkohë, mbrëmjen e sotme, moderatorja ka ndarë me ndjekësit një super dhuratë që ajo me Emushin kanë bërë për gjyshen e Emit, nënën e Jonidës.

Bëhet fjalë për një medaljon me emrin e Emit dhe një dedikim, në shenjë dashurie dhe falenderimi siç ka shpjeguar edhe vetë Jonida.

Emi eshte shume me fat qe po rritet me gjyshe Ocen, qe i fal dashurine dhe perkujdesjen e te gjithe botes.Nuk besoj ka gje me te bukur, kur nje femije rritet me gjysherit prane🙏🏻
Ne, si nje shenje dashurie dhe falenderimi, menduam qe ti dhuronim Oces kete medaljon me emrin e Emit dhe nje dedikim te vogel nga pas.