Vajza vëmendje! 3 vëllezërit Berisha, për herë të parë bashkë në një FOTO – AlpeGossip
Vajza vëmendje! 3 vëllezërit Berisha, për herë të parë bashkë në një FOTO

Vajza vëmendje! 3 vëllezërit Berisha, për herë të parë bashkë në një FOTO

Robert dhe Patris Berisha janë tashmë të njohur dhe shumë të komentuar në media. Emrat e Robertit dhe Patrisit jemi mësuar t’i shohim në media shkak i lidhjes, ndarjes, ri-bashkimit e martesës me këngëtaret e njohura Nora Istrefin dhe Tuna Sejdiun.

Por ndryshe ka ndodhur me vëllain e tyre të madh, Polinik Berishën i cili së fundmi është fotografuar me dy vëllezërit e tij si rrallë herë.

Ishte Patrisi ai i cili e ka publikuar në Instagram një foto të tyre bashkë, ndërsa duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.