PAS LAJMEVE TË NDARJES/ Blero nuk duron më dhe i shkon Afronës në… – AlpeGossip
PAS LAJMEVE TË NDARJES/ Blero nuk duron më dhe i shkon Afronës në…

PAS LAJMEVE TË NDARJES/ Blero nuk duron më dhe i shkon Afronës në…

Së fundmi në media është përfolur se Blero dhe Afrona i kanë dhanë fund martesës së tyre. Dyshja nuk ka reaguar rreth lajmeve, por Blero ka habitur me veprimin e fundit.

Pas lajmeve të ndarjes, Blero nuk duron më dhe i shkon Afronës

Këngëtari i ka shkuar Afronës në Zvicër, aty ku modelja jeton prej vitesh.

Pas lajmeve të ndarjes, Blero nuk duron më dhe i shkon Afronës

Nuk dihet nëse mes tyre do të ketë ndonjë takim sqarues, apo Blero ka shkuar vetëm për punë.

Pas lajmeve të ndarjes, Blero nuk duron më dhe i shkon Afronës

Këngëtari ka postuar dy foto nga udhëtimi ku shfaqet me Fifin dhe Era Istrefin, të cilat ndodhen në Zvicër për koncertet e tyre.

Pas lajmeve të ndarjes, Blero nuk duron më dhe i shkon Afronës

Pas lajmeve të ndarjes, Blero nuk duron më dhe i shkon Afronës