PlasiSHERRI! Zizo dhe gazetari i njohur sulmojnë njeri-tjetrin: Shtazarak ekstremist dhe dragua mesjetar… (FOTO) – AlpeGossip
PlasiSHERRI! Zizo dhe gazetari i njohur sulmojnë njeri-tjetrin: Shtazarak ekstremist dhe dragua mesjetar… (FOTO)

PlasiSHERRI! Zizo dhe gazetari i njohur sulmojnë njeri-tjetrin: Shtazarak ekstremist dhe dragua mesjetar… (FOTO)

Gazetari i Top Channel Denis Dyrnjaja dhe këngëtari Kastro Zizo janë përfshirë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin. I ftuar në emisionin e pasdites në Top Channel, pas dy ditësh gazetari Dyrnjaja ka reflektuar duke u shprehur se vëmendja dhe përhumbja janë si urrejtja dhe dashuria që ndahen nga një perde e hollë.

“Vëmendja dhe përhumbja janë si dashuria dhe urrejtja që i ndan një perde fare e hollë dhe kjo ndodh në Pasdite në Top Channel”, ka shkruajtur gazetari.

Por Kastro ka bërë një reagim shumë të ashpër, duke ofenduar Dyrnjanë:

“Denis Dyrnjaja duket sikur ke parë një dragua mesjetar në periudhë menstruacionesh, gjatë ngrënies së një pule mishngrënëse nga Divjaka!”

Debati më pas ka nisur:

D.D: “Kastro Zizo, mbetesh një shtazarak ekstremist i vërtetë, vetëm se prej letre.”
K.Z: “Kuptoj, pra praktikisht më quajte një taksë progresive?! Deri dje më quaje perandor të zemrave, sot na del dhe thua që letra është dru dhe druri është shenjë dhune. Se di joo!”