10 MUAJ PASI ERMAL HOXHA LA QELINË/ Rezarta jep më në fund lajmin e bukur (FOTO) – AlpeGossip
10 MUAJ PASI ERMAL HOXHA LA QELINË/ Rezarta jep më në fund lajmin e bukur (FOTO)

10 MUAJ PASI ERMAL HOXHA LA QELINË/ Rezarta jep më në fund lajmin e bukur (FOTO)

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta është mjaft e lumtur pasi familja e saj pas shumë kohësh është ribashkuar sërish, që pasi bashkëshorti i saj Ermal Hoxha la qelinë në shtator të vitit që lamë pas. Rezarta prej vitesh është larguar nga muzika dhe i është dedikuar familjes, vajzës Hera dhe biznesit.

Ditën e sotme, ajo i është përgjigjur pyetjeve të fansave të cilët janë kurioz të din se nëse Rezarta do të rikthehet ndonjëherë në muzikë. Këngëtarja ka habitur teksa ka zbuluar se në vjeshtë do të sjell një këngë të re.

“Na mungon muzika jote, kur do dëgjojmë ndonjë këngë?” e pyet fansi ndërkohë që Rezarta ja kthen:  “Jo më larg se dje miqtë e mi më bindën që këtë vjeshtë të risjell një dashuri.”, përfundoi Rezarta.