“HEJ, JAM GJALLË”/ Djalit të Inva Mulës dhe Pirro Çakos i ndodh e papritura (FOTO) – AlpeGossip
“HEJ, JAM GJALLË”/ Djalit të Inva Mulës dhe Pirro Çakos i ndodh e papritura (FOTO)

“HEJ, JAM GJALLË”/ Djalit të Inva Mulës dhe Pirro Çakos i ndodh e papritura (FOTO)

Anthony Çako është djali i kantautorit Pirro Çako dhe sopranos Inva Mula. Ai ka treguar në Instastory një ngjarje tronditëse që i ka ndodhur në kryeqytetin e Francës.

Anthony është sulmuar nga dy moshatarë të tij teksa ishte duke shkuar për në shtëpi.

“Për pak më grabitën dy djem në moshën time, në mes të parkut, vetëm 5 minuta larg apartamentit tim. Disa njerëz duhet të rregullojnë jetën e tyre në vend që të merren me vjedhjen e telefonave të të tjerëve.’ ka shkruar ai i indinjuar. Në postimin pasues ai ka treguar se gjithçka është në rregull.

‘Por jam gjallë dhe e kam telefonin tim”,-ka qetësuar ndjekësit Anthony, muzikanti më i ri i familjes.