ARBANA OSMANI BËN “GAFËN” E MADHE/ Moderatorja thyen rregullat dhe polici nuk ia përton gjobën (FOTO) – AlpeGossip
ARBANA OSMANI BËN “GAFËN” E MADHE/ Moderatorja thyen rregullat dhe polici nuk ia përton gjobën (FOTO)

ARBANA OSMANI BËN “GAFËN” E MADHE/ Moderatorja thyen rregullat dhe polici nuk ia përton gjobën (FOTO)

Arbana Osmani është ndër moderatoret më të pëlqyera për publikun shqiptar  e cila edhe pse është pjesë e ekranit ka zgjedhur që jetën private ta mbajë larg syrit të mediave.

Ditën e sotme Arbanën e kemi “kapur mat” teksa ndodhej për shopping në një nga qendrat tregëtare, ajo nuk ka zbatuar rregullat e  qarkullimit rrugor.

Moderatorja ka zgjedhur të parkojë makinën në vend të gabuar edhe nuk i ka shpëtuar gjobës.

Burimet e sigurta për AlpeNews kanë treguar se moderatorja u kritikua nga polici dhe pas disa minutash komunikimi ka marrë fletën e gjobës dhe është larguar.

Mos u habisni  por edhe Arbana njësoj si të gjithë femrat thyen rregullat e qarkullimit!

Fotot ekskluzive:

Përgatiti: AlpeNews.al