SEZONI I PRANVERËS/ Armani prezanton koleksionin e ri për meshkuj dhe femra (FOTO) – AlpeGossip
SEZONI I PRANVERËS/ Armani prezanton koleksionin e ri për meshkuj dhe femra (FOTO)

SEZONI I PRANVERËS/ Armani prezanton koleksionin e ri për meshkuj dhe femra (FOTO)

Për koleksionin e Pranverës së vitit 2019 Emporio Armani nga Giorgio Armani bëri diçka që asnjë markë e modës nuk ka bërë kurrë më parë.Stilisti mbajti një shfaqje në aeroportin e Milanos.

Siç pritej koleksioni i riprezantoi veshje të pështatshme  për çdo lloj udhëtimi ,Armani është i gjithanshëm dhe global.

Giorgio qëndroi besnik duke zgjedhur ngjyra pastel si bezhë,blu.Ai u kujdes që veshjet të ishin të plotësuara dhe me aksesor ,ajo që ra në sy ishte përdorimii shumë xhepave jo vetëm te kostumetpor edhe te fustane dhe të gjitha veshjet ishin over size.

Ne kemi përzgjidhur disa nga veshjet më të bukura të koleksionit.