Ermali dhe Ledri sjellin bashkëpunimin‘Fshatarja ime’, por pas këngës fshihet…[VIDEO] – AlpeGossip
Ermali dhe Ledri sjellin bashkëpunimin‘Fshatarja ime’, por pas këngës fshihet…[VIDEO]

Ermali dhe Ledri sjellin bashkëpunimin‘Fshatarja ime’, por pas këngës fshihet…[VIDEO]

Fshatarja ime’.

Ju tingëllon si e dëgjuar? Kjo këngë ka ardhur në versionin modern nga ledri Vula dhe Ermal Fejzullahu.

Ky version i ri i këngës së kënduar dikur nga Sabri fejzullahu, u pëlqye shumë nga fansat.

Edhe pse u premtua se kënga do kishte klip ajo doli vetëm në versionin audio por që ka filluar të pëlqehet