SUPER SURPRIZA/ Marina Vjollca sapo mori dhuratën që të lë gojë hapur (FOTO) – AlpeGossip
SUPER SURPRIZA/ Marina Vjollca sapo mori dhuratën që të lë gojë hapur (FOTO)

SUPER SURPRIZA/ Marina Vjollca sapo mori dhuratën që të lë gojë hapur (FOTO)

Nuk po e shohim këtë sezon në ekran, por Marina vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me postimet e saj në Instagram dhe fotot që poston nga udhëtimet. Mbrëmjen e sotme Marina ka postuar një foto që do t’ju lërë gojë hapur.

Moderatoren e kanë surprizuar me një kuti të madhe me trëndafila të kuq të cilën ajo ka preferuar ta ndajë me fansat.

Marina nuk bën të ditur kush ja ka bërë këtë surprizë, por me siguri moderatorja do e zbulojë në orët në vazhdim.