KORONAVIRUSI? Femra më seksi në botë nuk do t’ia dijë nga COVID-19 që ka trembur botën (FOTO) – AlpeGossip
KORONAVIRUSI? Femra më seksi në botë nuk do t’ia dijë nga COVID-19 që ka trembur botën (FOTO)

KORONAVIRUSI? Femra më seksi në botë nuk do t’ia dijë nga COVID-19 që ka trembur botën (FOTO)

Gjithë bota është nën terrorin e koronavirusit.

Por, Candice Swanepoel, e konsideruar dy vite më parë si femra më seksi në botë, duket se nuk ka shumë frikë.

31-vjeçarja është fotografuar duke marrë disa rreze dielli dhe duke bërë plazh në Miami, së bashku me djalin e saj.

(TemA)