Hakmarrje nga ish i dashuri? Reperja seksi jep një tjetër version (FOTO) – AlpeGossip
Hakmarrje nga ish i dashuri? Reperja seksi jep një tjetër version (FOTO)

Hakmarrje nga ish i dashuri? Reperja seksi jep një tjetër version (FOTO)

Një video me përmbajtje erotike u përhap pak ditë më parë në internet, ku protagonistë ishin një çift të rinjsh.

Në media u aludua se vajza ishte reperja Blac Chyna, dhe se djali ishte ish i dashuri i saj.

Sipas tyre, ish i dashuri po hakmerrej pasi ajo e kishte braktisur në një moment të vështirë.

Vetëm ditën e sotme Blac Chyna ka folur në lidhje me videon, ku thekson se vajza që shfaqet në të nuk është ajo, por dikush tjetër që i ngjason shumë.