PUSHIMET E RUDINA MAGJISTARIT NUK KANË PËRFUNDUAR/ Moderatorja zgjedh të relaksohet ne veri të vendit (FOTO) – AlpeGossip
PUSHIMET E RUDINA MAGJISTARIT NUK KANË PËRFUNDUAR/ Moderatorja zgjedh të relaksohet ne veri të vendit (FOTO)

PUSHIMET E RUDINA MAGJISTARIT NUK KANË PËRFUNDUAR/ Moderatorja zgjedh të relaksohet ne veri të vendit (FOTO)

Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari po shijon bukuritë e vendit tonë dhe këtë e ka treguar me postimet e ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka ndarë një foto tek Lumi i Shalës mes gjëlbërimit dhe rrezeve të diellit.

“Duke veruar në veri të Shqipërisë”, ka shkruar Magjistari krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

Ajo ka ndarë gjithashtu disa momente në Syrin e Kaltër apo parkun e Butrintit, duke treguar të gjitha vendet që ka vizituar.

Kujtojmë se si rrallëherë moderatorja ka ndarë disa momente edhe me bashkëshortin dhe vajzën gjatë pushimeve të këtij viti.