U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Jonida Vokshi ndan FOTON e veçantë të vajzës: Vdiqa pas teje… – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Jonida Vokshi ndan FOTON e veçantë të vajzës: Vdiqa pas teje…

U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Jonida Vokshi ndan FOTON e veçantë të vajzës: Vdiqa pas teje…

Që prej momentit kur u bë nënë për herë të parë me të voglën e saj, Emi, Jonida Vokshi ka ndarë foto të ndryshme duke treguar se sa po i shijon shëtitjet me të dhe gjithçka tjetër.

Së fundmi moderatorja ka ndarë një foto ku dallohet dora e vogëlushes krah të cilës shkruan: “Vdiqa pas teje! Vdiqa! Faleminderit o zot”.

Me siguri Vokshi është duke gëzuar ditët më të bukura në jetën e saj ku mund të mbajë në krahë dhe të shohë frytin e dashurisë me partnerin e saj, Besnik Krapi.

Kujtojmë se pas ardhjes në jetë të Emit, Jonida është shfaqur mjaft në formë duke i befasuar dhe ndjekësit me linjat e saj perfekte fizike.