E KËRKOI VETË/ Rrëfehet burri që bëri seks me delfinin, çfarë i ndodh atij - AlpeGossip
E KËRKOI VETË/ Rrëfehet burri që bëri seks me delfinin, çfarë i ndodh atij

E KËRKOI VETË/ Rrëfehet burri që bëri seks me delfinin, çfarë i ndodh atij

Në vitin 2010 gazetari dhe shkrimtari Malcolm J. Brenner “pushtoi” titujt kryesore të gazetave kur pushtoi novelën “Perëndesha e Lagur”.
Por çfarë ngjalli aq shumë polemika në lidhje me librin? Në libër flitej për një dashuri 7-mujore midis një student universiteti dhe një delfini femër.

Tashmë burrë, Brenner rrëfeu jetën e tij në librin që bënte fjalë për delfinin e quajtur Rubi.

Ai punonte si një aktivist në një kopsht zoologjik dhe pretendon se ishte në një lidhje me delfinin, lidhje kjo që ekzistonte gjatë viteve 1970.

Atë e kishin punësuar që të fotografonte një delfin në një park argëtimi.
Gjatë filmimit të dokumentarit “I dashuri i Delfinit”, ai deklaroi se ajo fërkonte pjesët e saj gjenitale tek këmbët e tij dhe kur ai përpiqej ta largonte, ajo bëhej shumë nervoze.
Brenner shpjegoi:

Një herë ajo donte të masturbohej mbi këmbën time, por unë nuk e lashë. Më pas ajo m’u hodh sipër dhe më zhyti 6 metra thellë në pishinë.
Me kalimin e kohës ajo u bë më e brishtë dhe kjo gjë iu duk atij tmerrësisht erotike, kështu që çifti konsumoi marrëdhënien e tyre.