Rezarta Shkurta zgjohet e zjarrtë, provokon e zhveshur nga shtrati. Çfarë do mendonte Ermali? – AlpeGossip
Rezarta Shkurta zgjohet e zjarrtë, provokon e zhveshur nga shtrati. Çfarë do mendonte Ermali?

Rezarta Shkurta zgjohet e zjarrtë, provokon e zhveshur nga shtrati. Çfarë do mendonte Ermali?

Këngëtarja dhe sipërmarrësja Rezarta Shkurta ka ndezur rrjetin këtë mëngjes.
Ajo ka ndarë disa poza sexy nga shtrati. Partnerja e nipit të Enver Hoxhës ka nxjerrë në pah këmbët e saj elegante duke uruar një mëngjes të mbarë për fansat e saj.

Kohët e fundit çdo postim i partneres së Ermal Hoxhës bëhet pjesë e debateve mediatike.

Ndërkohë partenri i saj vuan dënimin me burg për përfshirje në trafik droge.