DO TË BËHET BABA PËR HERË TË PARË/ Ish-banori i Big Brother: Vinim baste nga 500 euro për gjininë e bebit (FOTO) – AlpeGossip
DO TË BËHET BABA PËR HERË TË PARË/ Ish-banori i Big Brother: Vinim baste nga 500 euro për gjininë e bebit (FOTO)

DO TË BËHET BABA PËR HERË TË PARË/ Ish-banori i Big Brother: Vinim baste nga 500 euro për gjininë e bebit (FOTO)

Ish-banori i Big Brother, Elsamed Senaj do të bëhet baba për herë të parë. Lajmin e bukur ai e dha përmes një postimi në Instagram ku shkruante: “Lajmi me I bukur qe mund te Merrja per ditelindje qe do behesha Baba e nje Engjelli te vogel, Faleminderit zot per gjithcka”.

lsamedi dhe partnerja e tij, Klaudia ishin të ftuar në “Ftesë në 5”, ku gjatë emisionit ish-banori tregoi se kur mësoi lajmin e bukur mes miqsh nisën bastet me shuma si 500 euro nëse fëmija i parë do të ishte djalë.

Çifti ka zbuluar se ata do të bëhen me vajzë.

Klaudia u shpreh se dëshiron një emër të shkurtër dhe të qartë për vajzën.