“KE SHUMË PROBLEME ME EDUKATËN”/ Arjani shpërthen ndaj Fationit: Kemi ndërprerë dhe regjistrimet prej teje (FOTO) – AlpeGossip
“KE SHUMË PROBLEME ME EDUKATËN”/ Arjani shpërthen ndaj Fationit: Kemi ndërprerë dhe regjistrimet prej teje (FOTO)

“KE SHUMË PROBLEME ME EDUKATËN”/ Arjani shpërthen ndaj Fationit: Kemi ndërprerë dhe regjistrimet prej teje (FOTO)

Fakti që Arjani në njërën nga puntatat e Përputhen përgëzoi Muratin se përdori fjalët si “urdhëro, faleminderit, të lutem” dhe tha se asnjë nga djemtë e tjerë se ka bërë këtë nxiti debatet në studio. Kjo nuk u prit aspak mirë nga djemtë e sidomos Fationi i cili këtë debat e vazhdoi me tone të forta në” Përputhen prime”.

Debati

Fationi: Ti më këtë që bërë, na hodhe poshtë. Aty ishte ideja që na preke të gjithë

Arjani: Po aq shumë sa ju duhet të reagonit ashtu?

Fatjoni: Ashtu si e the na preke. Se ne kemi familje.

Arjani: Ti ngrihesh në këmbë në çdo emsion dhe zgërdhihesh këtu

Fatjoni: Këtë e bëj me qëllim

Arjani: Ke shumë probleme me formimin tënd, me edukatën. Je fodull

Fatjoni: Po ti çfarë je

Arjani: Ke thënë dhe fjalë të ndyra kur kemi qenë në reklamë.  këtu unë për këtë punë jam t’ju gjykoj për çfarë bëni.

Fatjoni: Jam lodhur se kam 4 muaj që më bien.