ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Me marka luksoze, Afërdita Dreshaj bën gati gardërobën e bebit (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Me marka luksoze, Afërdita Dreshaj bën gati gardërobën e bebit (FOTO)

ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Me marka luksoze, Afërdita Dreshaj bën gati gardërobën e bebit (FOTO)

Afërdita Dreshaj është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël dhe së shpejti ajo dhe Jakub do bëhen prindër. Çifti po presin një djalë dhe i kanë nisur tashmë përgatitjet.

Sot Afërdita ka treguar se i ka bërë gati garderobën vogëlushit. Në foton e publikuar nga modelja shihet se në dollapin e bebit ka veshje sportive në ngjyra të ndryshme dhe të markave më të njohura ndërkombëtare si “Dior” apo “Fendi”.

“Rregulluam dollapin dje”, ka shkruar Afërdita duke falenderuar të motrën për ndihmën.