Viola Spiro feston ditëlindjen e saj me shoqet/ Mes tyre edhe blogeret e njohura (FOTO) – AlpeGossip
Viola Spiro feston ditëlindjen e saj me shoqet/ Mes tyre edhe blogeret e njohura (FOTO)

Viola Spiro feston ditëlindjen e saj me shoqet/ Mes tyre edhe blogeret e njohura (FOTO)

Një nga bukuroshet e ekranit shqiptar Viola Spiro ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të mes vajzash. Motra e saj Petrula dhe të tjera vajza, mikesha të tyre janë bërë bashkë për të pritur ditëlindjen e biondinës seksi, ndryshe sa çdokush do të kishte menduar. Ditën e sotme ajo ka postuar nga festa e ditëlindjes, ku mes shumë shoqeve të saj ishin pjesë edhe dy blogeret e njohura shqiptare, Irena Kita dhe Sara Kolami.
Surprizat e dhuratat nuk kanë munguar në festën e prezantueses simpatike, e cila na tregoi vetë përmes postimeve në Story, se çfarë po kremtonte.