HABIT Robert Aliaj: I dashuroja gjokset e saj, kisha qejf kur mamanë ma GJUANIN të tjerët – AlpeGossip
HABIT Robert Aliaj: I dashuroja gjokset e saj, kisha qejf kur mamanë ma GJUANIN të tjerët

HABIT Robert Aliaj: I dashuroja gjokset e saj, kisha qejf kur mamanë ma GJUANIN të tjerët

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Robert Aliaj u shpreh se femra model për të është një femër që i ngjan mamit të tij., me forma të kolme, të jetë e butë, tregoi artisti.

“Mamin e kam pasur adhurim. S’mbaj mend t’i kem thënë 1 herë jo. Mamaja ime kishte karakter shumë të fortë, shumë femërore. Nuk i harroj kurrë gjinjtë e mamasë sime, ishin të bukura. Bebe unë aty flija. Që bebe kuptova që ishte budallallik të flija diku tjetër. Rrija midis dy gjokseve që më dukeshin si kodra”, tregoi Robert Aliaj ndërsa vazhdoi të shprehej se është normale që mamanë ta kemi si model dhe të mburremi me bukurinë e saj.

“Ne mburremi me mamatë dhe me motrat. S’ka gjë më të bukur kur thonë ‘Sa e bukur është gruaja jote, mamaja jote, motra jote’. Unë këtë doja nga mami im, të ishte gjithmonë e bukur, ta gjuanin. Kisha qejf kur e gjuanin”, u shpreh artisti.