HOROSKOPI DHE VIPAT/ Riselda Sejdija, “Bricjapi” që ëndërron të ngjitet lart e më lart! (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Riselda Sejdija, “Bricjapi” që ëndërron të ngjitet lart e më lart! (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Riselda Sejdija, “Bricjapi” që ëndërron të ngjitet lart e më lart! (FOTO)

Riselda Sejdija është një ndër balerinat shqiptare më të talentuara e njëkohësisht e vlerësuar edhe për shijen e saj për tu veshur.

Në horoskop ajo i përket shenjës së “Bricjapit” dhe AlpeNews.al ju sjell një analizë të përputshmërisë së tipareve të saj me këtë shenjë.

Bricjapi është një ndër shenjat e horoskopit që tregon një siguri të madhe në vete por kjo vjen në sajë të aftësive që ai ka e për të cilat është i vetëdijshëm. Kush më së miri se Riselda mund ta shprehë këtë?

Për të vijuar me faktin se ato janë punëtorë dhe gati për të qenë një hap para të tjerëve.

Ndaj nuk është çudi që Riselda përpiqet gjithnjë të shfaqë më të mirën nga vetja duke pasuruar kështu edhe artin shqiptar me punën e saj të palodhur.

Së fundmi një Bricap tipik si Riselda ka ëndërr e synim të ngjitet lart e më lartë!

View this post on Instagram

@fendi 🔥

A post shared by Riselda Sejdija (@riseldasejdija) on

/AlpeNews.al