VAJZA VËMENDJE/ Alban Ramosaj sapo shpërndau numrin personal të telefonit (FOTO) – AlpeGossip
VAJZA VËMENDJE/ Alban Ramosaj sapo shpërndau numrin personal të telefonit (FOTO)

VAJZA VËMENDJE/ Alban Ramosaj sapo shpërndau numrin personal të telefonit (FOTO)

Të dashura fanse dhe fansa të këngëtarit Alban Ramosaj, më në fund erdhi dita juaj!

Këngëtari i njohur shqiptar ka shpërndarë numrin personal të telefonit në profilin e tij në Instagram.

Pas kërkesës së një ndjekëseje e cila i ishte përgjigjur pyetjes së Albanit “kur do flasim” në Instastory, këngëtari u tregua shumë i hapur për t’ia plotësuar dëshirën.

Ai bëri publik numrin e tij aktual që mund t’ju duket disi i çuditshëm, por Albani ndodhet në Indonezi me pushime.

Rastet kur të famshmit e japin numrin e tyre për fansat janë të rralla, për të mos thënë që kjo nuk ndodh.

Por me sa duket ky numër mund të jetë i përkohshëm, për sa kohë që këngëtari ndodhet me pushime në Bali e ishujt përreth të Indonezisë.