Qeshni me LOT! Moment i sikletshëm, Drini Zeqon e zë lemza duke dhënë lajmet (VIDEO) – AlpeGossip
Qeshni me LOT! Moment i sikletshëm, Drini Zeqon e zë lemza duke dhënë lajmet (VIDEO)

Qeshni me LOT! Moment i sikletshëm, Drini Zeqon e zë lemza duke dhënë lajmet (VIDEO)

Në transmetime të drejtpërdrejta ndodhin edhe gjëra të papritura dhe një moment të sikletshëm ka kaluar sot Drini Zeqo i cili duke prezantuar lajmet këtë mbrëmje e ka zënë lemza.

Transmetimi i lajmeve nuk është ndërprerë, Drini nuk është zëvendësuar me ndonjë gazetar tjetër dhe për më tepër, për 20 minuta, gazetarit nuk i ka pushuar lemza.

Drini vazhdoi të jepte lajmet teksa herë pas here e kapte lemza derisa mbaroi edicioni informativ.

Gazetari dukej në siklet gjatë atyre momenteve, por nuk bëri asnjë koment.