Ermal Meta bën deklaratën e FORTË: Eleni qëndron në hotelin tim, është shumë SEKSI. Si dihet nëse… – AlpeGossip
Ermal Meta bën deklaratën e FORTË: Eleni qëndron në hotelin tim, është shumë SEKSI. Si dihet nëse…

Ermal Meta bën deklaratën e FORTË: Eleni qëndron në hotelin tim, është shumë SEKSI. Si dihet nëse…

Sot mbahet në Lisbonë finalja e madhe e Eurovisionit ku shqiptarët janë më të emocionuar se të gjithë pasi 3 këngëtare shqiptarë, Eugenti, Ermali dhe Eleni konkurrojnë për çmimin e madh.

Ermali së fundmi ka dhënë një intervistë ku ka folur për Eugentin dhe Elenin, por tek kjo u ndal pak më shumë duke lënë të kuptohej se e pëlqen.

“Fola me Elenin 2 ditë më parë. Ajo është këngëtare shumë e mirë dhe shumë seksi”, u shpreh Ermali.

“Pooo zjarr, fuego (fuego=zjarr, referuar këngës së Elenit)”, u hodh gazetari që po e intervistonte.

“Oh Zot po”, i tha Ermali. “Ajo qëndron në hotelin tim, nuk i dihet kurrë ç’mund të ndodhë”, shtoi këngëtari që përfaqëson Italinë.

“Të urojmë fat”, ja ktheu gazetari. “Po bëj shaka”, tha duke qeshur Ermali duke shtuar se ai dhe Eleni vijnë nga një qytet, Fieri.