Dren Abazi sulmon “Ofchestra-n”: Kanë qenë disa çuna që i kam marrë prej rrugës dhe më pas kanë dalë… – AlpeGossip
Dren Abazi sulmon “Ofchestra-n”: Kanë qenë disa çuna që i kam marrë prej rrugës dhe më pas kanë dalë…

Dren Abazi sulmon “Ofchestra-n”: Kanë qenë disa çuna që i kam marrë prej rrugës dhe më pas kanë dalë…

Rikujtojmë se dikur Zig Zag Orchestra dhe Ofchestra kanë qenë një grup i vetëm, por më pas u ndanë dhe Sezgin Curri krijoi Of chestrën. Në lidhje me këtë gjë, krijuesi i grupit Zig Zag Orchestra, Dren Abazi është pyetur në emisionin “Thumb” në Abc News.

Ka qenë pikërisht kjo pyetja e gazetares: pse është ndarë grupi?

“Grupi Zig Zag nuk është ndarë kurrë, une e kam themeluar prej fillimit jam krijues i tij e vokalist, kanë qenë disa çuna që unë i kam marrë prej rrugës e kanë dalë prej bandit se s’kanë dash më”.- ka shpjeguar këngëtari.

E pra mesa duket punët mes tyre nuk qenkan edhe aq mirë…