PAMJE E BUKUR/ Në shtëpinë e Rezarta Shkurtës nis atmosfera e festave të fundvitit – AlpeGossip
PAMJE E BUKUR/ Në shtëpinë e Rezarta Shkurtës nis atmosfera e festave të fundvitit

PAMJE E BUKUR/ Në shtëpinë e Rezarta Shkurtës nis atmosfera e festave të fundvitit

Edhe pse ende nuk ka ardhur muaji i festave të fundvitit, në shtëpinë e Rezartës dhe Ermalit ka nisur atmosfera. Vajza e tyre, Hera ka kërkuar që pema e Krishtlindjeve të vendoset që tani dhe mami e babi nuk ia kanë prishur dëshirën.

Rezarta ka postuar pak më parë një video ku tregon se mbrëmë kanë zbukuruar pemën dhe shprehën dëshirat.

Ajo me humor tregon se bashkë me Ermalin iu lutën Babagjyshit që vitin e ri t’i gjejë me kilogramë më pak.

“Mbremja e djeshme ne familjen tone u mbyll keshtu. Bebja jone Hera e ka vitin e ri kur te doje, mami dhe babi nuk ja prish. Gjithashtu mbreme shprehem dhe deshirat, kuptohet une dhe Ermali ju lutem babagjyshit qe Viti i ri te na gjej me disa Kilogram me pak! Ishalla kete here i mer ne konsiderat lutjen tone”, shkruan Rezarta.