MË E MIRË E ËMA SE E BIJA/ Mami i merr të gjithë vëmendjen Taynës (FOTO) – AlpeGossip
MË E MIRË E ËMA SE E BIJA/ Mami i merr të gjithë vëmendjen Taynës (FOTO)

MË E MIRË E ËMA SE E BIJA/ Mami i merr të gjithë vëmendjen Taynës (FOTO)

Që kur u bë pjesë e showbizit shqiptar, Tayna komentohet për çdo të re dhe sigurisht edhe jeta private e reperes nuk ka mbetur jashtë vëmendjes. Tayna na i ka prezantuar edhe më parë prindërit duke postuar foto me ta gjatë darkave së bashku, ndërsa sot reperja ka vendosur të pozojë vetëm me të ëmën.

E ëma ia ka marrë të gjithë vëmendjen Taynës në foton e postuar në Instastory. Mamaja e reperes është një zonjë bjonde dhe shumë e hijshme.

“Mamaja ime, gruaja më e bukur në botë”, është mbishkrimi që Tayna i ka vendosur fotos.