U PËRFOL PËR LIDHJE ME FLORI MUMAJESIN/ Moderatorja e njohur i surprizon të gjithë kur e pyesin për statusin – AlpeGossip
U PËRFOL PËR LIDHJE ME FLORI MUMAJESIN/ Moderatorja e njohur i surprizon të gjithë kur e pyesin për statusin

U PËRFOL PËR LIDHJE ME FLORI MUMAJESIN/ Moderatorja e njohur i surprizon të gjithë kur e pyesin për statusin

Moderatorja e njohur Liberta Spahiu është gjithmonë në qendër të mediave rozë, që kur u përfol për një romancë me këngëtarin Flori Mumajesin.

Së fundmi, e pyetur nga një ndjekës nëse është në një lidhje aktualisht, Liberta i ka lënë të gjithë në dyshime.

‘Tregomë a je singel, a me naj kon’, i shkruan ndjekësi ndërkohë që ajo ia kthen:

‘Edhe mua më pëlqen kënga e 2PO2 dhe Vig Poppa ‘A je single a me naj kon’.

Kujtojmë që Spahiu gjithmonë e ka mbajtur jetën e saj private  të fshehtë, por viti 2018 ishte ai që trazoi të vërtetat për Libertën.

Screenshot_14.jpg