RONELA HAJATI APO YOUNG ZERKA?/ Samanta jep përgjigjen e papritur (VIDEO) - AlpeGossip
RONELA HAJATI APO YOUNG ZERKA?/ Samanta jep përgjigjen e papritur (VIDEO)

RONELA HAJATI APO YOUNG ZERKA?/ Samanta jep përgjigjen e papritur (VIDEO)

Samanta Karavella është një nga këngëtaret më të pëlqyera nga publiku.
“Kush jam” dhe “E jotja”, janë këngët e fundit të Samantës që kanë mbledhur miliona klikime në Youtube.

Së fundmi, ishte e ftuar në një emision  ku bëri zgjedhje interesante ndërmjet personazheve të ndryshëm.

Ajo ka një miqësi tejet të mirë me Ronela Hajatin dhe me Young Zerkën e në mes tyre ja kë zgjedh ajo.